Żużel w Poznaniu, Marta Klepka, Volvo Karlik Poznań

Autor: Mateusz Menkina, Mikołaj Rój
REKLAMA

Na naszych kanapach zasiądą przedstawiciele PSŻ Poznań, Volvo Karlik i Marta Klepka. Początek programu tradycyjnie w piątek o godzinie 15:00.

Już po raz siódmy do Poznania przyjadą Foodtrucki z całej Polski. Wielka Szama na Stadionie Miejskim w Poznaniu to doskonała okazja, żeby spróbować najlepszych foodtruckowych dań w kraju. Przez cały weekend od godziny 12 będzie można wspólnie jeść i bawić się przy Bułgarskiej.

Żużel w Polsce nie jest tak popularną dyscypliną jak piłka nożna, jednak sukcesy naszej kadry świadczą o światowym poziomie naszej ligi. W Wielkopolsce przez lata żużel reprezentowany jest przez drużyny z Leszna czy Ostrowa Wielkopolskiego. Fani czarnego sportu mogą znaleźć coś dla siebie także w Poznaniu. Wszystko dzięki drużynie Power Duck Investon PSŻ Poznań.

Niedawno zakończyła się podróż Karlik On Tour. Podczas wyprawy prezentowano nie tylko najnowsze modele samochodów marki Volvo, ale również zgłębiano tajniki filozofii Lagom. Czym jest i na czym polega? O tym porozmawiamy z Grzegorzem Urbańskim z Volvo Karlik Poznań.

W naszym studiu gościć będziemy także Martę Klepkę, na co dzień dyrektor hotelu Blow Up 5050. Jest także pomysłodawczynią i organizatorką projektu #Być Kobietą On Tour. Ambasadorami akcji są m.in. Jolanta Kwaśniewska, Dorota Wellman, Bartek Jędrzejak czy Grażyna Wolszczak. W trakcie programu porozmawiamy o założeniach i szczegółach projektu.

Początek programu Studio Browar Piątek na żywo na portalu codziennypoznan.pl w piątek 5 kwietnia o godzinie 15:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA