Kilka nowych połączeń z poznańskiej Ławicy? Ryanair daje coraz więcej wskazówek przed dzisiejszą konferencją!

Autor: A. Karczewska
REKLAMA

Coraz więcej wiadomo na temat możliwych nowych połączeń, które mają być realizowane z poznańskiego lotniska. Wiele wskazuje na to, że pasażerowie będą mieli jeszcze więcej powodów do radości i zyskają nowe połączenia m.in. do Francji. Linia ma ambitne plany rozwoju w Poznaniu, o czym na specjalnej konferencji opowie dziś prezes zarządu Ryanair, Michael O’Leary.

Niedawno ogłoszono, że ze stolicy Wielkopolski od jesieni będzie można polecieć do Budapesztu. Wczoraj wieczorem informowaliśmy, że w systemie linii Ryanair pojawiło się lotnisko w greckiej miejscowości Kavala, które ma ruszyć jeszcze w lipcu.

Dzisiaj, na kilka godzin przed konferencją prasową na poznańskiej Ławicy w systemie rezerwacyjnym pojawiły się kolejne wskazówki dotyczące nowych połączeń.

Pasażerowie lotniska w Poznaniu poza lotami na Węgry i do Grecji zyskają także dwa połączenia na Ukrainę - do Odessy i Charkowa. To pierwsze realizowane będzie od 30 października w środy i soboty, natomiast drugie od 27 października w czwartki i niedziele.

To jednak nie koniec. Od 31 października w siatce połączeń ma pojawić się także lotnisko Paryż-Beauvais. Z informacji w systemie rezerwacyjnym wynika, że będzie realizowane w czwartki i niedziele. Będzie to konkurencja dla innej linii lotniczej, Wizzair, która realizuje tę trasę od kilku lat.

Na razie nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia powyższych informacji, które zapewne nastąpi podczas dzisiejszej konferencji prasowej, w której udział wezmą m.in. sam prezes zarządu Ryanaira Michael O’Leary i prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Wiele - w tym także obecność prezesa linii w Poznaniu - wskazuje na to, że to nie koniec ambitnych planów przewoźnika w stolicy Wielkopolski. Nieoficjalnie mówi się o możliwości rozszerzenia poznańskiej bazy, co oznacza kolejne możliwości nowych połączeń realizowanych z Ławicy. Wątpliwości na pewno zostaną rozwiane podczas konferencji, której transmisję będzie można oglądać na żywo już od godziny 14:00 na naszym portalu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA