ZTM, kolej i Urząd Marszałkowski pytają o bilet Bus-Tramwaj-Kolej

Autor: Rafał Bajer, fot. AK redakcja
REKLAMA

Do 12 kwietnia prowadzone będą badania ankietowe w kwestii oferty biletu Bus Tramwaj Kolej. Ich celem jest poznanie opinii osób korzystających z tego typu transportu.

Władze Poznania i województwa wielkopolskiego wciąż starają się zachęcać ludzi do częstszego korzystania z transportu zbiorowego. W tym celu jeszcze w 2017 roku rozszerzono ofertę biletową o strefy D, E, F i G oraz uatrakcyjniono możliwość przemieszczania się po samym Poznaniu.

Zmiany pozwoliły zwiększyć liczbę sprzedanych biletów niemalże o 50 procent, ale na tym Zarząd Transportu Miejskiego nie zamierza poprzestawać.

ZTM wraz z Kolejami Wielkopolskimi, POLREGIO i Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego przeprowadza badania ankietowe wśród użytkowników oferty Bus Tramwaj Kolej. Prowadzone są one w Punktach Obsługi Klienta ZTM podczas zakupu biletów okresowych. Pracownicy POK będą zadawać maksymalnie trzy pytania. Papierowe ankiety przeprowadzane będą w pociągach, w takim wypadku można zostawić wypełnione badanie na siedzeniu lub przekazać konduktorom. Ankiety będą prowadzone również na stacjach kolejowych w strefie A.

Organizatorzy akcji chcą pozyskać dokładne informacje na temat odbioru oferty przez samych klientów. Przy okazji ma to też pomóc w poszerzaniu wiedzy o możliwościach płynących z takiej formy komunikacji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA