Wielka Szama na Stadionie powraca! Już w weekend w Poznaniu największy w Wielkopolsce zlot food trucków

Autor: A. Karczewska fot. redakcja archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już w najbliższy weekend po raz kolejny miłośnicy food trucków będą mieli swoje święto podczas Wielkiej Szamy na Stadionie w Poznaniu, czyli Festiwalu Food Trucków 2019. Uczestników czeka prawdziwa kulinarna uczta z daniami z całego świata.

To już szósta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Poznaniu. Wielka Szama przyciąga pod Stadion Miejski miłośników food trucków w każdym wieku. To największy zlot foodtruckowy w Wielkopolsce.

Festiwal zapewnia prawdziwą kulinarną ucztę z daniami z całego świata. Coś dla siebie znajdą zarówno amatorzy burgerów w różnych smakach, jak i m.in. zapiekanek, regionalnych i tradycyjnych przysmaków z różnych państw, kanapek, pad thai, arep czy bao. Jak zwykle będzie można znaleźć coś dla osłodzenia weekendu - lody, lokalne desery czy gofry.

Dla spragnionych poza kawą i herbatą oraz sokami czy lemoniadami czekać będą również oryginalne piwa z regionalnych browarów.

Wielka Szama na Stadionie odbywać się będzie w najbliższy weekend, 6 i 7 kwietnia. W sobotę z oferty będzie można korzystać w godzinach 12:00-21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA