Motor Show Poznań 2019 odwiedziło ponad 140 tysięcy osób

Autor: Rafał Bajer fot. Mikołaj Rój
REKLAMA

Zakończyła się tegoroczna edycja Poznań Motor Show 2019. Przez cztery dni wystawcy prezentowali swoje pojazdy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznańskie Motor Show to jedne z największych targów motoryzacyjnych w tej części Europy, a tegoroczna edycja to potwierdziła. Na imprezie pojawiło się łącznie 146 718 gości. Mieli oni możliwość podziwiać ekspozycje 170 wystawców, którzy zaprezentowali ponad 1000 pojazdów. Część z nich odbyła swoje premiery, a nie zabrakło przy tym aut koncepcyjnych.

Przy okazji targów odwiedzający mogli skorzystać również z okolicznościowych atrakcji. Fani gier komputerowych mogli poczuć się jak w pojazdach wyścigowych grając na konsoli, a chętni mogli uczestniczyć w różnego rodzaju panelach, wykładach i konkursach. Przybyli goście mogli ścigać się za pomocą technologii VR, przetestować swoje możliwości w symulatorach, a nawet poprowadzić pojazd elektryczny sterowany na podstawie odczytywania fal mózgowych.

Coś dla siebie mogły znaleźć też osoby profesjonalnie zajmujące się branżą motoryzacyjną. Odbyły się prezentacje, targi technologiczne czy Kongres Move, na którym dyskutowano o technologii i e-mobilności.

Motor Show było okazją do wręczenia nagród w plebiscycie, w którym najlepszych w poszczególnych kategoriach wybierali dziennikarze motoryzacyjni. Wyróżnione zostały różne marki za swoje osiągnięcia, ale Kapituła wybrała także najlepszych dziennikarzy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA