Adam Nawałka żegna się z Lechem Poznań

Autor: A. Karczewska fot. x-news archiwum vid. x-news
REKLAMA

Sobotni mecz z Koroną Kielce był ostatnim, w którym Adam Nawałka wystąpił w roli trenera Lecha Poznań. Zarząd klubu podjął decyzję o odsunięciu go od pełnienia funkcji szkoleniowca drużyny. Przedstawiono także jego tymczasowego zastępcę.

O tym, że mecz z Koroną może być ostatnim w karierze Nawałki w roli trenera Kolejorza mówiło się od kilku dni. Po sobotnim remisie zarząd Lecha Poznań podjął decyzję o odsunięciu go od pełnienia funkcji trenera pierwszego zespołu.

"Darzymy trenera Adama Nawałkę ogromnym szacunkiem, dlatego ta decyzja była dla nas niełatwa. Zarówno szkoleniowiec, jak i my doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nie tylko wyniki, ale i postawa drużyny była daleka od naszych oczekiwań. Dziękujemy trenerowi za wielkie zaangażowanie i pracę jaką wykonał w klubie przez te kilka miesięcy. Życzymy mu również powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej"
Karol Klimczak, prezes Lecha Poznań

Razem z Nawałką z klubu odejdą także jego najbliżsi współpracownicy. Co najmniej do końca sezonu zespół poprowadzi Dariusz Żuraw, który w ostatnim czasie pracował z rezerwami Kolejorza.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA