Studio Browar Piątek. Zmalujmy coś dobrego, Pyrki Poznań, Klub Kobiet Przedsiębiorczych

Autor: Mateusz Menkina
REKLAMA

Jak co piątek o godzinie 15:00 zapraszamy na program Studio Browar Piątek. W dzisiejszym wydaniu gościć będziemy przedstawicieli akcji charytatywnej UAM „Zmalujmy coś dobrego”, prezes i grającą trener drużyny Pyrki Poznań Karolinę Pedę oraz prezes Klubu Kobiet Przedsiębiorczych, Zofię Chołody.

Jak co roku odbywa się specjalna akcja charytatywna Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tegorocznej edycji nadano nazwę „Zmalujmy coś dobrego”. W tym roku zebrane pieniądze zostana przekazane na zakup podnośnika czy nowego wózka dla 18-letniego Jakuba Czecholińskiego. Kubą opiekuje się jego 62-letnia mama Urszula. Mieszkają oni w kawalerce nieprzystosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z tego powodu Pani Ula musi 8-10 razy dziennie, samodzielnie przenosić swojego ukochanego syna.

BHT Pyrki Poznań to wyjątkowy klub ze stolicy wielkopolski. Zawodniczki Pyrek Poznań grają w plażową piłkę ręczną. Wizytówką tego zespołu od zawsze była boiskowa nieustępliwość, karuzela sportowych emocji, wiara w zwycięstwo i olbrzymie zaangażowanie. Pyrki chcą rozreklamować plażową piłkę ręczną i marzą o wyjeździe na finał klubowych mistrzostw Europy w Baia Mare. Do celu brakuje im jednak funduszy, a dokładnie 20 tys. złotych. W pogoni za marzeniami Pyrki Poznań może wesprzeć każdy dokonując wpłaty za pośrednictwem strony Pomagam.pl.

Odbyło się także spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych w Starym Browarze. Co wydarzyło się podczas tegorocznej edycji? Czy warto zrzeszać się w tego rodzaju klubach? Czy taki klub jest dla każdego?  Kim jest kobieta przedsiębiorcza?

Odpowiedzi na te pytania padną już w najbliższym wydaniu programu Studio Browar Piątek. Start transmisji na profilu na FB oraz na codziennypoznan.pl już od godziny 15:00. Serdecznie zapraszamy!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA