Nowe torowisko, przystanki, chodniki i pętla autobusowo-tramwajowa. Jest przetarg na kolejny etap przebudowy na Górnym Tarasie Rataj

Autor: AK fot./mapa PIM
REKLAMA

Ogłoszono przetarg na budowę kolejnych odcinków trasy tramwajowej na Górnym Tarasie Rataj i rozbudowę ul. Unii Lubelskiej. Poznańskie Inwestycje Miejskie będą czekać na oferty zainteresowanych podmiotów do 6 maja.

Przetarg obejmuje rozbudowę ul. Unii Lubelskiej na odcinku od Ronda Żegrze do projektowanej pętli tramwajowo-autobusowej, a także przebudowę ulicy w rejonie ul. Falistej i Obodrzyckiej.

Wykonawca będzie musiał wybudować torowisko i sieć trakcyjną na wskazanym odcinku, pętlę tramwajowo-autobusową wraz z budynkiem ekspedycji, a także przystanki tramwajowe i autobusowe.  

Na wskazanym odcinku ulicy Unii Lubelskiej pojawią się nowe chodniki i drogi rowerowe, a także infrastruktura podziemna, w tym kanalizacja deszczowa, gazowa, wodociągowa, elektryczna, telekomunikacyjna i cieplna. W ramach inwestycji sieć elektroenergetyczna wysokiego napięcia zostanie przebudowana i powstanie system monitoringu wizyjnego.

Potencjalni wykonawcy mogą składać swoje oferty w przetargu do 6 maja.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA