Ucz się tego, co najbardziej przyda Ci się w karierze zawodowej z GoWork.pl w Poznaniu!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Kierunki policealne stają się coraz atrakcyjniejsze dla absolwentów szkół średnich, którzy w przyszłości chcą zdobyć pożądany zawód. Szkoły policealne cieszą się tak dużą popularnością, dzięki bogatej ofercie specjalizacji odpowiadającej aktualnym potrzebom rynku pracy oraz przewadze zajęć praktycznych nad teoretycznymi. Poznaj zalety nauki w Szkole Policealnej GoWork.pl w Poznaniu i bądź spokojny o swoją zawodową przyszłość!

Praktyka czyni mistrza

Nic tak nie procentuje w przyszłości jak nauka umiejętności praktycznych – im więcej czasu poświęcisz zgłębianiu praktycznej strony wybranego zawodu, tym większe szanse zyskujesz na znalezienie dochodowej i atrakcyjnej profesji. Szkoła policealna umożliwi Ci kształcenie na przyszłościowych kierunkach, po ukończeniu których wzmocnisz swoją pozycję na rynku pracy. Najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie wprowadzą Cię w tajniki wykonywania wymarzonego zawodu, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć poświęconych praktyce. Marzysz o tym, by zostać kosmetyczką, masażystą, dietetykiem czy asystentem stomatologicznym? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą Szkoły Policealnej GoWork.pl w Poznaniu!

Ile kosztuje nauka w szkole policealnej GoWork.pl?

Kształcenie na dobrych kierunkach wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami – w naszej szkole wiele specjalizacji dostępnych jest już od 0 zł miesięcznie. Nie pobieramy również dodatkowych opłat za egzaminy i materiały edukacyjne. Do każdego ucznia podchodzimy równie profesjonalnie i staramy się przekazać wiedzę w jak najatrakcyjniejszy sposób – zarówno uczestnikom kierunków płatnych, jak i bezpłatnych. Przyjdź do nas i przekonaj się, że Szkoła Policealna GoWork.pl to najlepszy wybór dla Ciebie.

Wybierz elastyczny tryb kształcenia

Obawiasz się, że nie dasz rady pogodzić naukę w szkole policealnej z pracą na pełen etat? Spokojnie! My dajemy Ci możliwość wyboru 3 elastycznych trybów kształcenia, dzięki którym z łatwością pogodzisz życie prywatne i zawodowe z chęcią poszerzania wiedzy. W naszej szkole możesz uczyć się dziennie, zaocznie, wieczorowo lub weekendowo – wybór należy do Ciebie!

Dogodna lokalizacja

Dzięki temu, że większość oddziałów szkół GoWork.pl zlokalizowana jest blisko infrastruktury komunikacji miejskiej, możesz zaoszczędzić czas na dojazdy. Nasza placówka w Poznaniu mieści się w samym centrum miasta (przy ulicy Święty Marcin 66/72) – dojedziesz do nas z łatwością tramwajami nr  2, 5, 9, 13, 15, 16, 20.

Gotowi na rozpoczęcie nauki w GoWork.pl? Zapraszamy! W razie pytań zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej placówki.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA