Nowocześnie, ekologicznie, sportowo i klasycznie - rozpoczęły się Targi Motor Show Poznań 2019

Autor: Rafał Bajer fot. Mikołaj Rój
REKLAMA
Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęło się Poznań Motor Show. Są to największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej.

Motor Show jest doskonałą okazją dla fanów motoryzacji do tego, by z bliska przekonać się o możliwościach nowych modeli samochodów czy motocykli, a także do przyjrzenia im się, nawet od środka. Z kolei wystawcy mają możliwość zaprezentować przed ekspertami, klientami i innymi zainteresowanymi swoje osiągnięcia.
Na tegorocznych targach koncerny motoryzacyjne udostępniły widzom wiele nowoczesnych pojazdów, w tym także futurystycznych. Coś dla siebie znajdą z pewnością również miłośnicy klasyki, którzy mogą przyjrzeć się klasycznym samochodom. Atrakcję mogą stanowić również sportowe bolidy. Z kolei fani elektroniki mogą zagrać w specjalnej strefie w gry wyścigowe.
Targi potrwają aż do 31 marca. Do tego czasu uczestnicy będą mogli nie tylko oglądać pojazdy, w tym wiele nowoczesnych i ekologicznych samochodów, ale także wziąć udział w okolicznościowych wydarzeniach, choćby w turniejach wiedzy.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA