Dwa tysiące uczniów będzie rywalizować w biegach przełajowych na Polanie Harcerza nad Maltą

Autor: AK fot. POSiR
REKLAMA

Już po raz kolejny około 2 tysiące uczniów z Poznania i okolic weźmie udział w drużynowych biegach przełajowych na Polanie Harcerza nad Maltą. Będzie to już 17. edycja Memoriału Bronisława Szwarca.

Zawody nad Maltą rozpoczną się dziś o godzinie 11:00. Uczestnicy z 87 szkół z terenu Poznania i okolic rywalizować będą na dystansach od 800 do 2000 metrów. Młodzież rywalizuje w swoich kategoriach wiekowych zarówno ze szkół podstawowych jak i szkół ponadpodstawowych.

Wydarzenie organizowane jest przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przy współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Wielkopolska”, Uczniowskim Klubem Sportowym i Szkołą Podstawową numer 51 im. Bronisława Szwarca.

To już 17. edycja Memoriału Bronisława Szwarca, a po raz czternasty odbywa się w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych i po raz dziewiąty w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Poznańskiego.

Impreza dofinansowywana jest ze środków UMP w ramach projektu „Sportowa młodość – trzeźwa przyszłość” realizowanego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Powiatu Poznańskiego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA