Jutro rozpoczną się targi Motor Show. W rejonie MTP wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu

Autor: AK fot. archiwum redakcji Codzienny Poznań
REKLAMA

Jutro rozpoczną się targi Motor Show, czyli jedno z największych wydarzeń w Poznaniu, które przyciąga do stolicy Wielkopolski dziesiątki tysięcy zwiedzających, co jest nie tylko promocją miasta, ale bywa także… paraliżem na poznańskich drogach z uwagi na wzmożony ruch w mieście. Na czas trwania imprezy wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu, które mają poprawić płynność i bezpieczeństwo przejazdu w rejonie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zmiany obowiązywać będą w dniach 28-31 marca.

Po obu stronach ul. Śniadeckich, na odcinku od ul. Głogowskiej do ul. Grunwaldzkiej wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się i postoju. Kierowcy, którzy nie dostosują się do zakazu będą musieli liczyć się z odholowaniem ich pojazdów na koszt właścicieli samochodów.

Na skrzyżowaniu ul. Głogowskiej i Zachodniej, czyli przy budynku Poczty Polskiej, a także przy torowisku tramwajowym, który prowadzi do Dworca Zachodniego, obowiązywać będzie zakaz ruchu i ustawione zostaną zapory U-20.

Niemożliwe będzie także parkowanie na skwerze Wincentego i Jana Wierzejewskich, a także na ul. Grunwaldzkiej na odcinku od przejścia dla pieszych za skrzyżowaniem ulic Grunwaldzkiej i Bukowskiej do skrzyżowania ulicy Grunwaldzkiej z ulicą Szylinga (bez wyłączania miejsc postojowych).

Informacje o wprowadzonych zmianach umieszczone będą na znakach i tablicach, a także na tablicach systemu ITS.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA