Ruszają zapisy na Poznańskie Dragony

Autor: Mateusz Menkina fot. T. Szwajkowski
REKLAMA

W czerwcu na Torze Regatowym Malta w Poznaniu odbędą się dwie wyjątkowe imprezy. Dlatego też ruszyły zapisy na XI edycję Mistrzostw Szkół w Smoczych łodziach oraz 3. edycji Mistrzostw w Smoczych łodziach dla Firm i Instytucji Dragony 2019.

Ilość miejsc na obie imprezy jest ograniczona. W ramach Mistrzostw Szkół Smoczych łodzi „Poznańskie Dragony 2019” na starcie stanie tylko 36 osad. Natomiast w przypadku 3. edycji Mistrzostw w Smoczych łodziach dla Firm i Instytucji „Dragony 2019” wystartuje jedynie 20 osad.
Obie imprezy mają za zadanie propagować poprzez zabawę wodnych sportów zarówno wśród uczniów jak i wśród pracowników wszelkiego rodzaju firm czy instytucji. W ramach Dragonów 2019 zawody odbędą się w 3 kategoriach: FAN - dla amatorów, pracowników firmy i instytucji, SPORT - dla wszystkich chętnych oraz Sport MIX - dla osad mieszanych, na 8 osób w osadzie minimum 4 osoby wiosłujące to kobiety.
Wszystkie chętne instytucje, firmy oraz szkoły proszone są o jak najszybsze wysyłanie formularzy zgłoszeniowych. Swoją osadę można zgłaszać poprzez adres mailowy: poznanskiedragony@wp.pl Więcej informacji dostępne online
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA