DonGURALesko gościem programu Studio Browar Piątek

Autor: Adam Bysiek, Mateusz Menkina
REKLAMA

Halo halo Poznań! Już jutro na naszej antenie prawdziwe intelektualne KSW w programie Studio Browar Piątek o godzinie 15:00 oraz wyjątkowi goście! 

Artysta, którego przedstawianie jest zbędne, gość, którego dorobek artystyczny jest większy niż budżet nagród NBP dla sekretarek.

donGURALesko ikona polskiej sceny hip hopowej z premierą nowego MixTapu MIŁOŚĆ, SZMARAGD I KROKODYL już jutro w rozmowie z Adamem Byśkiem na kanapie codziennypoznan.pl 

A tuż po nim przed okiem naszej kamery dziewczyna, którą kojarzą i znają dziesiątki tysięcy internautów, kreator dobrego stylu, dziewczyna mająca więcej ubrań w szafie niż Poznań mieszkańców. Michalina Aleksandrowicz znana szerszej publice jako Typowa.M również już w piątek o 15:00 w programie Studio Browar Piątek! 

Na zakończenie porozmawiamy z Jakubem Ptakiem kolekcjonerem koszulek piłkarskich. Manchester United, Liverpool, Aston Villa to tylko nieliczne koszulki, które Kuba przyniósł do naszego studia. W rozmowie prowadzonej przez Mateusza Menkina przekonacie się jak ważny jest football dla niejednego mężczyzny. 

Zaprasza: Adam Bysiek i Mateusz Menkina

Tylko jutro w programie na żywo zgarnięcie od nas przedpremierowe wydania płyty GURALA! Bądźcie z nami od 15:00!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA