Dizajn Lokalny w Pawilonie

Autor: Mateusz Menkina fot. pixabay
REKLAMA

W pawilonie przy ul. Ewangelickiej 1 w Poznaniu odbędzie się wydarzenie Dizajn Lokalny. Jest ono poświęcone lokalnym projektantom i osobom związanym zawodowo z designem w naszym.

Wydarzenie ma na celu promocję lokalnych twórców unikatowych przedmiotów codziennego użytku. Podczas Dizajnu Lokalnego, który odbędzie się w dniach 29-30 marca, odbędą się wykłady i warsztaty prowadzone przez poznańskich projektantów, wykładowców ze szkół artystycznych, a także zawodowców związanych z designem. Wśród prelegentów zobaczymy Agatę Kiedrowicz i Martę Szostak z Supergirls Do Design, wystąpi Jola Starzak z Atelier Starzak Strebicki, Sylwia Hull-Wosiek z Concordia Design, która przeprowadzi warsztaty kreatywności, a także profesor UAP - Marzena Wolińska.

Natomiast sobota 30 marca to dzień poświęcany dla targów designu lokalnego. Będą one okazją do kupna unikatowych przedmiotów zaprojektowanych przez poznańskich twórców. Wystawią oni przedmioty związane z różnymi dziedzinami designu takimi jak wyposażenia wnętrz, ubrania czy akcesoria.

Podczas targów wystawią się m.in.: Laboratorium/35, Agata Bieleń, Ostrøv, Zoża, WABI - ceramic studio and comfort design, Bakcyl, Warsztat pracy, szczypta, Fòm, Vandi Arte, PIù di ME, miszkomaszko, Disastra Publishing, Balena.Ceramika, Papear i Nami studio.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA