ZKZL do końca kwietnia przyjmuje wnioski o przeprowadzkę na Darzybór

Autor: Mateusz Menkina fot. ZKZL
REKLAMA

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych do końca kwietnia przyjmuje zgłoszenia najemców lokali socjalnych, którzy chcieliby przeprowadzić się na nowo budowane osiedle przy ul. Darzyborskiej. Powstaje tam obecnie 6 parterowych domów z 50 lokalami socjalnymi.

Lokale są 1, 2 i 3-pokojowe o powierzchni od 29 m2 do 49 m2. Budowa osiedla zakończy się na przełomie III i IV kwartału bieżącego roku. Oprócz nowych budynków powstanie także niezbędna infrastruktura techniczna, drogi wewnętrzne, chodniki i 2 place zabaw.

Aby ubiegać się o zmianę należy posiadać tytuł prawny do zajmowanego lokalu i nie mieć zaległości czynszowych. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń odbędą się spotkania ze wszystkimi zainteresowanymi. Pomoże to ustalić poziom zainteresowania przeprowadzką na Darzybór obecnych najemców lokali socjalnych. Dopiero wtedy zostanie podjęta decyzja w sprawie liczby lokatorów przyjętych do nowo budowanych lokali, które zostaną przeznaczone na realizację listy mieszkaniowej oraz dla osób z mieszkań treningowych.

Szczegółowe informacje na temat możliwości przeprowadzki na Darzybór można uzyskać pod numerami telefonów: 61 415 88 88 oraz 61 415 89 00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA