Wielkanocne zające wracają do Starego Browaru. Kiedy i gdzie można je kupić?

Autor: Mateusz Menkina fot. AK
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już 28 marca rusza sprzedaż wielkanocnych zajęcy, które zawitały do Starego Browaru. W tym roku do kupienia dostępne będą lśniące białe, czarne oraz fioletowe zające.

Zające Starego Browaru to ekskluzywne figury, które są oryginalną dekoracją dla naszego wnętrza w trakcie Wielkanocy. W tym roku oprócz tradycyjnych fioletowych zajęcy, będzie można kupić figury w nowych designerskich kolorach - białym i czarnym. Cena zależna jest od wielkości i koloru danego zająca. Figury o wysokości 26 cm, to wydatek rzędu 70 zł za fioletowego zająca oraz 80 zł za białego i czarnego. Natomiast figury o wysokości 46 cm to koszt od 100 zł za fioletowego zająca do 120 zł za białego i czarnego.

Sprzedaż zajęcy odbędzie się w Starym Browarze w czterech terminach: 28 marca, 30 marca i 6 kwietnia w punkcie informacyjnym Pasażu oraz 13 kwietnia w punkcie informacyjnym w Atrium. W ostatni dzień sprzedaży będzie można kupić figurki zajęcy o wysokości 80 cm. Sprzedaż fioletowego 46-cm uszaka dostępna jest także w serwisie Allegro z odbiorem osobistym.

Co roku ekspozycji wielkanocnych figurek towarzyszą bezpłatne warsztaty artystyczne dla kilkuset dzieci, z których każdy maluch wychodzi z własnoręcznie pomalowanym uszakiem. Warsztaty odbędą się 30, 31 marca, 13, 14 kwietnia o godz. 10:00, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00 oraz 16:15 w Pasażu na poziomie 0 na placu przy Smyku i Leoparku. Natomiast zapisy na warsztaty malowania zajęcy prowadzone są tylko i wyłącznie w punkcie informacyjnym pasażu 23 marca od godz. 9:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA