"Świadoma Mama" znów w Poznaniu. Dostępne są ostatnie miejsca na bezpłatne warsztaty

Autor: AK fot. Mikołaj Rój archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

W najbliższy czwartek odbędzie się kolejna odsłona projektu „Świadoma Mama”. Uczestnicy tradycyjnie spotkają się w sali Słodowni +1 Starego Browaru, gdzie będą mogli wziąć udział w bezpłatnych wykładach i warsztatach dla przyszłych i obecnych rodziców.

„Świadoma Mama” to projekt, w ramach którego rodzice - zarówno ci obecni jak i przyszli - mogą skorzystać z bezpłatnych warsztatów dotyczących opieki nad dzieckiem, wychowania i rodzicielstwa.

Poza spotkaniem z ekspertami mają możliwość również skonsultowania się z lekarzami. W czasie paneli dyskusyjnych poruszane są różnego rodzaju kwestie opieki fizycznej i psychologicznej nad dzieckiem - zarówno tym niedawno urodzonym jak i w okresie dojrzewania. Przyszli rodzice mogą dowiedzieć się czegoś na temat porodu czy ciąży, a także pielęgnacji noworodka.

Warsztaty odbywają się cyklicznie, jednak za każdym razem poruszana jest nieco inna tematyka i nowi goście.

Dla wszystkich uczestników przygotowano również upominki oraz bezpłatną sesję fotograficzną.

Na najbliższą edycję, która odbędzie się w czwartek skończyły się miejsca dla chcących uczestniczyć w panelu dla przyszłych rodziców. Nadal jednak można zapisywać się na panel dla rodziców z dziećmi. Zapisy odbywają się online.

Udział jest bezpłatny. Panel dla rodziców z dziećmi odbywać się będzie w godzinach 12:00-15:00 natomiast dla kobiet w ciąży i ich partnerów w godzinach 16:00-19:30.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA