Posiłek z dowozem – sprawnie, szybko i smacznie!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Zamawianie jedzenie do domu przez stronę internetową lub aplikację to bardzo duże ułatwienie dla wszystkich. Wybieramy potrawę, płacimy i już pozostaje tylko czekać na dostawcę, który za kilkanaście minut będzie pod naszymi drzwiami z gorącym daniem. Aby jeszcze usprawnić cały ten proces można wziąć pod uwagę kilka wskazówek:

  • Wypełniając formularz z adresem na stronie czy to w aplikacji pamiętajmy, aby podać pełny adres z numerem mieszkania - czasem nawet kod do klatki, jeśli wiesz, że Twój domofon szwankuje.
  • Jeśli jesteś bardzo głodny i chcesz szybko coś zjeść wybierz restaurację bliżej siebie.
  • Zostaw swój telefon włączony oraz niewyciszony, aby dostawca mógł się z Tobą łatwo skontaktować, gdy np. nie może trafić pod Twój adres. Dzięki temu Ty szybciej otrzymasz swój posiłek, a kurier nie będzie musiał się stresować.
  • Jeżeli tylko masz taką możliwość płać online, to znacznie usprawni odbiór potrawy od dostawcy, w szczególności, jeśli nie masz odliczonej kwoty.
  • Sprawdź maila i zobaczy czy restauracja potwierdziła przyjęcie zamówienia, żeby nie okazało się, że czekasz na dostawcę, który nigdy nie przyjedzie.
  • Gdyby się okazało, że jedzenie przyjechało już chłodne lub wręcz zimne zwróć się z tym do serwisu – z pewnością otrzymasz tam szybką i profesjonalną pomoc oraz w najtrudniejszych przypadkach rekompensatę. Nie ma sensu wyżywanie się na dostawcy, bo w większości przypadków to nie od niego zależy stan potraw wydawanych przez kuchnię. Oprócz tego nie ma on jak od razu pomóc.
  • Warto dokładnie wczytać się skład potrawy - w szczególności, jeżeli cierpimy na jakieś uczulenia. Można również taką informację zostawić podczas zamawiania w sekcji z uwagami.

Zamawianie jedzenia to proces, w którym uczestniczą tylko ludzie, więc może dojść do problemów lub pomyłek. Jednak empatia i odrobina wyrozumiałości przezwyciężą wszystko. Stosuj powyższe zasady, a Twój posiłek dotrze na czas i wybrane miejsce. W Poznaniu najlepiej zamawiać poprzez stronę PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA