Najlepsze linie lotnicze zostaną nagrodzone podczas Gali CEESAR AWARDS 2018 The Best Airlines na MTP

Autor: A. Karczewska, fot. MC
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już we wtorek, 19 marca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Gala wręczania nagród w plebiscycie CEESAR AWARDS 2018 The Best Airlines. Wydarzenie organizowane jest w Poznaniu po raz pierwszy, a partnerem tegorocznej Gali jest Port Lotniczy Poznań - Ławica. Nagrody zostaną przyznane najlepszym liniom lotniczym w Europie Środkowo-Wschodniej.

CEESAR – Najlepsza Linia Lotnicza, to nagrody przyznawane od 2004 roku najlepszym przewoźnikom lotniczym w Europie Środkowo-Wschodniej. O tym, kto je otrzyma decydują zweryfikowani pasażerowie linii lotniczych, którzy oceniają je za pośrednictwem specjalnej platformy.

Początkowo ranking miał charakter jedynie lokalny i opierał się na ocenach podróżnych do i z Polski. Od 2018 roku, po rozszerzeniu współpracy z partnerami, został rozwinięty także o kolejne państwa europejskie - Chorwację, Czechy, Estonię, Litwę, Łotwę, Mołdawię, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Węgry.

Weryfikacja pasażerów polega na potwierdzeniu, że dana osoba rzeczywiście korzystała z usług danego przewoźnika. Dzięki temu wyniki są bardziej wiarygodne.

Przy tworzeniu rankingu głosujący oceniają linie w kilku kategoriach: najlepsza wartość, proces odprawy i wejścia na pokład, komfort na pokładzie, załoga (personel), czystość, rozrywka i wyżywienie.

Podsumowanie plebiscytu oraz wręczenie nagród odbywa się podczas uroczystej Gali. W tym roku, po raz pierwszy odbędzie się ona w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oficjalnym partnerem tegorocznego wydarzenia jest Port Lotniczy Poznań - Ławica. Gala CEESAR AWARDS 2018 The Best Airlines odbędzie się we wtorek, 19 marca.

Całość gali będzie można zobaczyć na żywo na portalu codziennypoznan.pl 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA