Poznań Motor Show 2019 już od 28 marca

Autor: Mateusz Menkina fot. MC archwium
REKLAMA

Dziesiątki premier światowych marek, tysiące pasjonatów odwiedzających i setki pojazdów czekają na fanów Poznań Motor Show w stolicy Wielkopolski, które rozpocznie się pod koniec marca.

"To wyjątkowe wydarzenie dedykowane zarówno pasjonatom, jak i całym rodzinom, które na Międzynarodowych Targach Poznańskich mogą spędzić weekend w motoryzacyjnej atmosferze. Od lat z partnerami prezentujemy zwiedzającym premierowe pojazdy, samochody koncepcyjne, najpiękniejsze motocykle czy też najnowsze kampery i przyczepy kempingowe" - mówi Dariusz Wawrzyniak, dyrektor targów Poznań Motor Show.
 
Na odwiedzających w tym roku czeka także nowość. Specjalny Salon Detailingowy, czyli pierwsze oficjalne wydarzenie tego typu w Polsce. Będzie można dowiedzieć się wszystkiego o sztuce pielęgnacji pojazdów i Salon będzie stałym elementem programu Poznań Motor Show.
 
Podczas targów odbędzie się także Kongres Move - Mobility & Vehicles poświęcony elektromobilności. Ponadto odbędą się także targi paliw alternatywnych, które skupią się przede wszystkim na LPG, CNG, LNG i wodorze.
 
Dodatkowo Poznań Motor Show to także okazja, żeby zaprezentować nowe modele światowych producentów. Wśród premier zobaczymy Skodę Scala, Kamiq, Hyundaia Nexo, Kona Electric, Ioniq, Nissana Leaf Nismo RC a także Mercedesa CLA Shooting Brake, AMG GLE 53 4Matic+ oraz GLC. Ponadto zaprezentowane będą także modele koncepcyjne takie jak Skoda Vision X czy Vision E. Zadebiutuje także BMW serii 8 Cabrio oraz BMW serii 7 w nowej odsłonie.
 
Poznań Motor Show to nie tylko cztery kółka. Wśród atrakcji zaplanowano międzynarodowe zawody stunt ridingu, czyli freestyle’u otocyklowego II Stunt Wars Poland. Najmłodsi będą mogli podziwiać stuningowane ciężarówki w ramach Motor Show Truck. Coś dla siebie znajdą także Panie. Przygotowano specjalną strefę przez Speed Ladies. Poza spotkaniami odbędą się także pokazy mody, w którym miejsce modelek zastąpią motocyklistki.
 
Ceny biletów na Poznań Motor Show wahają się od 25 zł podczas przedsprzedaży w niedzielę do 500 zł w przedsprzedaży na czwartkowy Press Day. Szczegółowe informacje na temat targów i biletów znajdują się na stronie internetowej imprezy.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA