AMP futbol, e-sport i piłka nożna kobiet w Warcie Poznań

Autor: Mateusz Menkina fot. pixabay
REKLAMA

W liście otwartym o kibiców właściciel Warty Poznań Bartłomiej Farjaszewski pisze, że w najbliższym czasie powstaną drużyny piłki nożnej kobiet, e-sportu oraz AMP futbolu. Właściciel chciałby także, żeby powstały sekcje innych sportów.

Właściciel Warty Poznań Bartłomiej Farjaszewski wystosował list do kibiców Warty Poznań. Pisze w nim o zmianach jakie dokonały się przez ostatnie pół roku w klubie. Zatrudniono dyrektora sportowego, rzecznika prasowego a także pozyskano nowych sponsorów. Nowy właściciel chciałby także rozwoju nowych sekcji sportowych.

„Chciałbym, aby pod herbem Warty Poznań możliwość rozwoju miały inne sekcje, takie jak np. hokej na lodzie, koszykówka , siatkówka czy np. piłka ręczna. Jako autonomiczne podmioty prawne, ale skupione pod jednym szyldem, wspierające się nawzajem i budujące wspólną wartość. Fantastyczna informacja jest taka, że miasto Poznań wybuduje przy Drodze Dębińskiej halę sportową z widownią na ponad 2 tys. miejsc. To obiekt, z którego będzie korzystało wiele zespołów. Fajnie byłoby, gdyby zawodniczki i zawodnicy choćby kilku drużyn nosili zielono-białe barwy Warty Poznań.”
- pisze w oficjalnym liście Farjaszewski


Bartłomiej Farjaszewski został właścicielem Warty Poznań latem ubiegłego roku, przejmując klub po rządach Pyżalskich. List otwarty jest formą kontaktu z kibicami i zachętą w inwestycję w drużynę. Wszelkie konstruktywne uwagi i propozycje współpracy można przesyłać do właściciela osobiście na adres mailowy: b.farjaszewski@wartapoznan.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA