Trwają zapisy na 14. edycję Spartakiady Seniorów

Autor: Rafał Bajer fot. POSiR
REKLAMA

Na początku czerwca rusza 14. edycja Spartakiady Seniorów, ale już teraz starsze osoby mogą się do niej zapisywać. Żeby wziąć udział w zawodach, konieczne jest ukończenie 55. roku życia.

Spartakiada Seniorów organizowana jest przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, a odbędzie się w dniach 3-6 czerwca. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w kilku dyscyplinach. Wśród nich znalazły się biegi na 60 i 400 metrów, rzut piłeczką palantową pływanie w stylu dowolnym, bowling, szachy, warcaby i tenis stołowy.

Konkurencje zostaną rozegrane na kilku obiektach. Pływacy zmierzą się na pływalni Chwiałka, a zawodnicy wystąpią również na Stadionie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego na Śródce, w Oddziel POSiR Rataje oraz w Szkole Podstawowej nr 50 na Starym Żegrzu. Wszyscy uczestnicy otrzymają medale, dyplomy i pamiątkowe koszulki. Na szczególne wyróżnienia zasłużą również najstarszy uczestnik i najstarsza uczestniczka.

W celu wzięcia udziału wystarczy wypełnić stosowny formularz zgłoszeniowy w siedzibie POSiR przy ulicy Spychalskiego, w Oddziale MOS przy ulicy Gdańskiej lub poprzez stronę internetową. Wypełniony formularz należy osobiście złożyć przy ulicy Spychalskiego 34 w pokoju 201 lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zawodnicy muszą mieć ukończone 55 lat lub obchodzić 55. urodziny w tym roku. Zgłoszenia można wysyłać do 24 maja, a przy tym należy złożyć opłatę w wysokości 10 złotych. Limit uczestników wynosi 300, a w bowlingu maksymalnie 100 osób.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA