Nie żyje Irena Kulczyk, matka Jana Kulczyka

Autor: Rafał bajer fot. pixabay
REKLAMA

Zmarła Irena Kulczyk, matka Jana Kulczyka. Poinformowano o tym poprzez nekrologii w gazecie, do wiadomości publicznej nie podano jednak daty oraz przyczyny śmierci.

Rodzina Kulczyków jest bardzo znana, szczególnie w Poznaniu, lecz o Irenie Kulczyk niewiele wiadomo, ponieważ unikała ona rozgłosu i mediów. Joanna Przetakiewicz, wieloletnia partnerka Jana Kulczyka, przyznała w rozmowie z portalem money.pl, że wynikało to po części z różnic, które zaszły na przestrzeni lat w społeczeństwie.

"Opowiadając o pani Irenie, musimy pamiętać, że żyła ona w zupełnie innych czasach. Kobiety wtedy nie robiły takich karier jak dzisiaj. To była więc przede wszystkim matka i żona - i te role pani Irena spełniała doskonale"
Joanna Przetakiewicz

Dodała, że na co dzień zmarła była prawdziwą damą i cechowały ją inteligencja, pasja do sztuki. Miała też bardzo duży wpływ na Jana Kulczyka, zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Irena Kulczyk do końca swoich dni miała zachować sprawność fizyczną i umysłową. Przyczyny jej śmierci nie zostały podane, a o samym zgonie wiadomo jedynie dzięki nekrologom zamieszczonym w Gazecie Wyborczej z 11 marca. Kondolencje złożyli w nich pracownicy i zarząd Grupy Kulczyk Investments, Autostrada Eksploatacja SA oraz Grupy Polenergia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA