Ostatni tydzień na zgłoszenia do piątej edycji Kulturalnego Starego Rynku

Autor: Rafał Bajer, fot. Kulturalny Stary Rynek
REKLAMA

Tylko do poniedziałku 18 marca można zgłosić swoje uczestnictwo w piątej edycji projektu Kulturalny Stary Rynek. Konkurs umożliwia artystom pokazanie się szerszej publiczności.

Kulturalny Stary Rynek to seria wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Estradę Poznańską. Uczestnicy mogą w ramach projektu prowadzić swoje cykle, w które wpisują się takie wydarzenia jak koncerty, wystawy plenerowe, performensy, audiowizualizacje, przedstawienia teatralne czy widowiska.

Projekt umożliwia pokazanie się w okresie letnim szerszej publiczności, dzięki temu, iż wszystkie wydarzenia odbywają się na płycie Starego Rynku lub w jej najbliższej okolicy. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bowiem oferty uczestników skierowane są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Organizatorzy podkreślają, że także muzyka jest bardzo zróżnicowana i w poprzednich edycjach przed poznańską publiką zaprezentowały się zespoły reprezentujące różne gatunki.

Do tej pory w ramach projektu odbyło się blisko 270 wydarzeń plenerowych, z czego 70 w zeszłorocznej edycji. Wtedy wzięło w nich udział 10 tysięcy osób. W puli konkursu jest 120 tysięcy złotych. Dokumenty potrzebne do zgłoszenia można znaleźć na stronie internetowej Estrady Poznańskiej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA