„TransFormacje” od jutra na Targach Arena Design na MTP

Autor: Rafał Bajer, fot. Anna Gawrońska archiwum
REKLAMA

W dniach 12-15 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się targi Arena Design. Będzie to już jedenasta edycja wydarzenia, a jego hasłem przewodnim są „TransFormacje”.

Arena Design w ostatnich latach wyrosła na jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. Jest ona skierowana do osób zainteresowanych szeroko pojętą branżą kreatywną - projektantów, architektów wnętrz czy też tych, którzy poszukują nowych materiałów i rozwiązań. Coś dla siebie powinni znaleźć również studenci uczelni o profilu artystycznym i technicznym.

Podczas targów będzie można zapoznać się z nowinkami w świecie designu. Ponadto będzie to okazja do spotkania światowej sławy producentów i projektantów. W ciągu wcześniejszych edycji, Arenę Design odwiedzili między innymi przedstawiciele Ligne Roset, Doshi Levien czy grupy Front Design. W tym roku także przewidziane jest przeprowadzenie podobnych wykładów.

Na warsztatach omówiony zostanie proces transformacji designu samego w sobie oraz przemiany materiałów w gotowy produkt. Organizatorzy chcą przybliżyć cały proces projektowania, który ich zdaniem jest naturalny dla ekosystemu, a jego poszczególne części wpływają na siebie wzajemnie.

Wstęp na wydarzenie będzie wolny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA