Targi polskiej mody Shop Local w Starym Browarze

Autor: Rafał Bajer fot. materiały prasowe Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

W piątek 15 marca i sobotę 16 marca w Starym Browarze odbędzie się kolejna edycja targów mody polskiej Shop Local. Będzie to okazja do zapoznania się z polskimi produktami oraz zakupów.

Shop Local to seria wydarzeń, która ma zachęcić klientów do kupowania polskich produktów. Podobne akcje organizowane są w wielu miastach w całej Polsce, a kolejna odbędzie się właśnie w Poznaniu.

"Shop Local! to wydarzenie dla osób, które poszukują jakości, ciekawego designu i nieszablonowych rozwiązań. Produkty kupowane na naszych targach często mają swoją historię, za którą stoją ludzie."
Zofia Hertel, jedna z organizatorek SHOP LOCAL!

Osoby, które przyjdą w piątek i sobotę do Starego Browaru będą mogły zakupić polską odzież, biżuterię, dodatki, kosmetyki i akcesoria dla dzieci. Będzie to także okazja, by zapoznać się z polskimi markami oraz polską modą. Firmy uczestniczące w wydarzeniu są otwarte na bezpośredni kontakt z klientem, a do tego oferują produkty dobrej jakości.

"Produkty prezentowane na targach wyróżniają się nie tylko oryginalnością projektów, ale także jakością tkanin i tworzyw. Łączące len i wełnę ubrania BohoZone, świetnie skrojone płaszcze rodzinnej marki Saska Fashion, torby LUVEG z impregnowanego papieru - to tylko kilka przykładów marek o wyróżniającym się warsztacie i podejściu do materiału."
organizatorzy

W oba dni Shop Local będzie dostępny w godzinach 9:00-21:00. Wystawcy zaprezentują swoją ofertę na poziomie 0 w Atrium Starego Browaru.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA