Ponad 13 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany na lotnisku w Poznaniu

Autor: AK fot. nadodrzański oddział straży granicznej archiwum
REKLAMA

Od ponad 13 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania. „Wpadł” w Dzień Kobiet na poznańskim lotnisku Ławica zatrzymany przez straż graniczną.

Jak informuje straż graniczna, funkcjonariusze sprawdzali dokumenty podróżnych, którzy przylecieli do Poznania z Wielkiej Brytanii. Jak ustalili, jeden z kontrolowanych mężczyzn był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego w 2011 roku przez Sąd Rejonowy z Drawska Pomorskiego.

Podróżny został zatrzymany, a funkcjonariusze rozpoczęli wyjaśnianie sprawy. Ustalono, że ścigany był w celu odbycia kary za udział w bójce i pobiciu oraz udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Ostatnie kilka lat spędził w Kanadzie. To jednak nie wszystko - po dokładnym sprawdzeniu danych zatrzymanego w systemie okazało się, że był on również poszukiwany przez policję od stycznia 2006 roku.

Funkcjonariusze potwierdzili aktualność poszukiwań i po sporządzeniu dokumentacji przekazano mężczyznę funkcjonariuszom Służby Więziennej w Poznaniu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA