Stary Browar celebruje naturalność wraz z Akademią Urody Beverly Hills Poznań

Autor: Mikołaj Rój
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Otwarcie nowego salonu fryzjerskiego Akademi Urody Beverly Hills. połączone zostało z premierą marki premium do pielęgnacji i stylizacji włosów Authentic Beauty Concept. Data otwarcia była nieprzypadkowa, to właśnie 8 marca w Międzynarodowy Dzień Kobiet Stary Browar postanowił przybliżyć kobietom, czym jest naturalne piękno!

Ponad 15 letnim doświadczenia w stylizacji włosów mogą się pochwalić styliści z Akademii Urody Beverly Hills. Oferują oni doradztwo na najwyższym poziomie w zakresie pielęgnacji i koloryzacji. Piękne włosy są podstawą zdrowego i naturalnego wyglądu. O dobrą kondycję włosów należy dbać regularnie i korzystać z profesjonalnych zabiegów, które pozwolą wydobyć naturalny odcień włosów i karnacji. Najnowsze trendy w świecie stylizacji włosów oferuje Akademia Urody Beverly Hills, która otworzyła nowy salon w Pasażu na poziomie +1. 

Razem z otwarciem nowego salony, zaprezentowano nowe kosmetyki premium marki Authentic Beauty Concept. Podobnie jak w modzie, każdy stylista próbuje dopasować odpowiednią stylizację do konkretnej osoby, aby podkreślić jej atuty, tak samo w stylizacji włosów najważniejsze jest, aby zachować naturalny look.

Jeśli ktoś dobrze czuje się w tym w co jest ubrany, widać to na zdjęciach
mówi stylistka Karen Kaise

To właśnie wydobywanie naturalnego piękna kobiet stoi za każdym produktem marki. 

#authenticbeautymovement

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA