Kolejna edycja akcji Poznań za pół ceny już wkrótce. Trwa nabór partnerów

Autor: Codzienny Poznań, Rafał bajer, fot. Anna Gawrońska
REKLAMA

W weekend 4-5 maja tego roku odbędzie się już 12. edycja akcji „Poznań za pół ceny”. Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna przeprowadza nabór partnerów, którzy wezmą w niej udział.

Mieszkańcy Poznania będą mogli skorzystać w trakcie pierwszego majowego weekendu z wielu atrakcji po niższej cenie. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą sprzedawców czy miejsc związanych z kulturą i turystyką. Dla osób zgłaszających swoją działalność do akcji jest to z kolei szansa na pokazanie się szerszemu gronu klientów.

Na stronie www.pozanzapolceny.pl uruchomiono formularz, za pomocą którego można zgłaszać chęć uczestniczenia w akcji jako partner. Organizatorzy zachęcają, by uczynić to jak najszybciej, ponieważ dzięki temu można się lepiej zareklamować i dotrzeć do większej grupy odbiorców.

Szczególną ofertą może być program turystyczny, w którym niektóre atrakcje będą zupełnie darmowe. Wliczają się w to choćby wycieczki, a w całej akcji mieszkańcy Poznania i turyści będą mogli skorzystać także z tańszych hoteli oraz oferty gastronomicznej, kulturalnej i rekreacyjnej.

Pierwsza edycja „Poznania za pół ceny” odbyła się w 2008 roku. Wtedy uczestniczyło w niej 36 podmiotów, z czasem jednak akcja zyskała na renomie i ostatnimi czasy partnerów było już niemal 200.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA