Enea Spring Break Festiwal potrwa o jeden dzień dłużej

Autor: Codzienny Poznań, Mateusz Menkina, fot. MC archiwum
REKLAMA

Enea Spring Break Festiwal w tegorocznej edycji zagra także w niedzielę. Na dziedzińcu Urzędu Miasta przy Placu Kolegiackim w ramach Estrada Stage odbędą się koncerty, piknik dla rodzin czy animacje dla dzieci.  

Na wszystkie wydarzenia w ramach projektu Estrada Stage wstęp jest wolny. Początek atrakcji przewidziano na godzinę 13:30. na scenie wystąpi duet muzyczny Jerz Igor, czyli Igor Nikiforow i Jerzy Rogiewicz. Muzycy niedawno nagrali płytę, która według nich traktuje małych odbiorców poważnie i nagrana jest wyłącznie na prawdziwych instrumentach.   

Na scenie pojawi się także Żywa Akademia Pana Kleksa czyli interaktywne widowisko. Artyści zaprezentują wybrane utwory z wszystkich trzech części filmowych adaptacji Ambrożego Kleksa. Natomiast animacje dla dzieci przeprowadzi zespół Ambientówka.

Enea Spring Break w Poznaniu potrwa od 25 do 27 kwietnia. W ramach festiwalu odbędą się liczne koncerty na różnych scenach w całym mieście. Wśród gwiazd festwialu znajduja się tacy artyści jak Mela Koteluk, Daria Zawiałow czy The Dumplings.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA