Trwają biznesowe Targi Mody Poznań na MTP

Autor: Codzienny Poznań, Mateusz Menkina, fot. poglądowa
REKLAMA

Targi Mody w Poznaniu poświęcone są najprężniej rozwijającej się gałęzi handlu na świecie. Wartość rynku mody szacuje się 1,3 bln dolarów. Targi w Poznaniu to idealna okazja dla przedsiębiorców, żeby zawrzeć nowe kontakty biznesowe.

Zwiedzający mają okazję zapoznać się z nowościami blisko 200 różnych firm i marek. Można także podziwiać najnowsze rozwiązania w odzieży, obuwiu, galanterii czy odzieży. Wśród wystawców znajdują się firmy z Bangladeszu, Czech, Francji, Indii, Szwecji, Ukrainy i Włoch. Natomiast najliczniejszą grupę reprezentują wystawcy z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Turcji, Iranu, Grecji, Rosji i Wielkiej Brytanii.

Jeszcze dziś w ramach Targów Mody odbędzie się wykład pt. „Jak prowadzić sklep z modą i zarabiać”, prowadzony przez mgr Annę Bombałę. W oparciu o własne doświadczenia i specjalistyczną wiedzę odpowie na pytania jak analizować koszty w sklepie czy jak przygotowywać prosty rachunek zysków i kosztów co miesiąc.

Wejście na teren Targów Mody możliwe jest bramą od ul. Śniadeckich lub wejściem wschodnim przy ul. Głogowskiej. Targi odbywają się w pawilonie PCC i potrwają do godziny 17:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA