Tor Poznań dla kobiet czyli Wielkopolanki za kółkiem

Autor: Codzienny Poznań, Mateusz Menkina, fot. poglądowa, mapa: materiały organizatorów
REKLAMA

W najbliższą niedzielę Tor Poznań, w ramach akcji Wielkopolanki za kółkiem, będzie dostępny tylko dla pań. Spotkanie odbywa się w formie rajdu turystczno-nawigacyjnego.

Co roku kobiety wsiadają do swoich przyozdobionych pojazdów i przemierzają drogi Powiatu Poznańskiego. W ramach rajdu panie szukają jedynej prawdziwej trasy przejazdu i szukają odpowiedzi na zadane im pytania konkursowe.

Natomiast na Torze Poznań będą mogły wykazać się umiejętnościami podczas kilku prób sprawności jazdy samochodem. Jednak to nie jedyne atrakcje jakie będą czekać tego dnia. Odbędzie się także konkurs strzelecki, próba w alko-goglach czy konkurs zręcznościowy pracy koparką. Nie zabraknie także konkursu na najładniej i najciekawiej przebraną załogę.

Zgłoszenie swojej załogi (kierowca+pilot) to koszt 60 zł od każdej uczestniczki. Dodatkowo należy przesłać formularz zgłoszeniowy na adres turystyka@aw.poznan.pl. Natomiast przelewów z tytułu wpisowego można dokonywać na konto Automobilu Wielkopolskiego: SANTANDER BANK POLSKA S.A. 57 1090 1346 0000 0000 3400 0394 - tytuł wpłaty "WIELKOPOLANKI 2019 + imię i nazwisko kierowcy”.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA