"Schronisko od kuchni" - oprowadzanie i warsztaty w poznańskim schronisku już w niedzielę

Autor: Codzienny Poznań, AK, fot. Schronisko dla zwierząt w Poznaniu
REKLAMA

W najbliższą niedzielę chętni będą mieć wyjątkową okazję, by zobaczyć działalność Schroniska dla zwierząt w Poznaniu „od kuchni”. Placówka otwiera swoje drzwi na zwiedzających, by m.in. opowiedzieć o swojej pracy i oprowadzić po terenie. W programie znalazły się również konkursy i warsztaty dla najmłodszych.

Schronisko chce pokazać, jak wygląda życie codzienne pracowników i podopiecznych placówki. To dobra okazja, by poznać obowiązki opiekunów czy zajrzeć do miejsc, które zwykle są niedostępne dla szerszej publiczności.

„Schronisko od kuchni” odbywać się będzie w niedzielę, 10 marca, w godzinach 10:00-15:00.

Dzień rozpocznie się od oprowadzania po schronisku o godzinie 10:00. Już pół godziny później najmłodsi odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach „jak kulturalnie przywitać się z psem?”. Następnie dzieci będą mogły sprawdzić swoją wiedzę o psach i kotach w konkursie, który zaplanowano na godzinę 11:00.

Miłośnicy kotów będą szczególnie zainteresowani „kocim schroniskiem”, które rozpocznie się w samo południe. Będzie to specjalne oprowadzanie dla miłośników „mruczków” połączone ze spotkaniem z opiekunką kotów.

W tym samym czasie odbywać się będą po raz kolejny warsztaty dla dzieci „jak kulturalnie przywitać się z psem?”.

Z kolei na godzinę 13:30 zaplanowano „psie schronisko”, czyli oprowadzanie dla miłośników psów połączone ze spotkaniem z opiekunką psów.

Co ważne, na oprowadzanie po schronisku oraz warsztaty obowiązują zapisy, które odbywają się drogą mailową, pod adresem rekrutacja@schronisko.com.

Przez cały dzień będą także zbierane smakołyki dla psów, ponieważ jak przyznaje placówka - zaczyna ich brakować.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA