"Kobieca strona POZnania" - jak czuć się wartościową kobietą?

Autor: AK
REKLAMA

Panie pełnią niezwykle ważną rolę nie tylko w życiu codziennym i zawodowym, ale także w życiu miasta, jednak nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Z myślą o poprawie nastawienia kobiet do samych siebie, Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na warsztaty z serii „Kobieca Strona POZnania”. Zadbanie o poczucie własnej wartości jest dobrym prezentem na zbliżający się Dzień Kobiet.

Kobiety o wiele częściej niż mężczyźni cierpią z powodu niskiem samooceny i kompleksów. Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu chce pomóc paniom w pozytywnej zmianie nastawienia do samych siebie.

W najbliższy piątek, w Dniu Kobiet, odbędą się pierwsze warsztaty z serii „Kobieca Strona POZnania”. Ich tematem przewodnim będzie pewność siebie zgodnie z maksymą Ocara Wilda: „Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci”.

Uczestniczki spotkają się z coachem i wizażystką, które podpowiedzą jak czuć się wartościową kobietą niezależnie od okoliczności i napotykanych przeciwności losu. Będą uczone jak stać się dla siebie najlepszym przyjacielem, a nie krytykiem.

Warsztaty odbywać się będą 8 marca w godzinach 10:30-14:00 w Centrum inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy pod adresem mailowym cir@pcs-poznan.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA