Bezpłatne wejściówki dla poznańskich seniorów na spektakl w Teatrze Polskim

Autor: Codzienny Poznań, AK fot. UMP
REKLAMA

Jeszcze dzisiaj rozpocznie się rezerwacja bezpłatnych wejściówek na spektakl „Wielki Fryderyk” w Teatrze Polskim. Z oferty mogą skorzystać poznańscy seniorzy i seniorki w wieku 60+.

Spektakl jest inscenizacją dramatu Adolfa Nowaczyńskiego opowiadającą o Fryderyku i jego pruskim dworze, jako pretekście do rozważań na temat współczesnej Polski.

Wydarzenie odbędzie się 14 marca 2019 roku o godzinie 14:00 w Teatrze Polskim. Prezydent Poznania zachęca najstarszych mieszkańców miasta do skorzystania z bezpłatnych wejściówek na spektakl.

Oferta skierowana jest do osób w wieku 60+. Do rozdania jest aż 190 bezpłatnych biletów, które będzie można rezerwować od dzisiaj, od godziny 16:00 w Biurze Poznań Kontakt pod numerem tel. 61 646 33 44 (po połączeniu należy wybrać 0 lub 1, a następnie 0).

W zgłoszeniu należy podać imię, pierwszą literę nazwiska i wiek. Następnie należy zapamiętać lub zapisać numer otrzymanej rezerwacji. Zarezerwowane w ten sposób wejściówki będzie można odebrać w Centrum inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24 od 7 do 8 marca, w godzinach 8:00-16:00.

Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwa bilety.

Jednocześnie, Miasto apeluje do osób, które odbiorą wejściówki, ale z ważnych przyczyn nie będą mogły z nich skorzystać, o przekazanie biletów wyłącznie innym osobom w wieku 60+.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA