W sobotę otwarcie wszystkich zjazdów Ronda Żegrze

Autor: MM mapa/vid. PIM
REKLAMA

Już w sobotę 2 marca będzie można skorzystać ze wszystkich zjazdów Ronda Żegrze. Zmieniona zostanie jednak organizacja ruchu na rondzie.

Będzie można korzystać na razie z jednego pasa ruchu. Natomiast w związku z remontem przejazdu przez torowisko zmieni się też organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Żegrze, Kurlandzkiej i Inflanckiej. Nowa organizacja ruchu drogowego ma obowiązywać do końca kwietnia.

Kierowcy jadący z ulic Inflanckiej i Kurlandzkiej na skrzyżowaniu z ul Żegrze, jeśli będą chcieli skręcić w lewo lub pojechać prosto, będą mogli skorzystać z tymczasowej „przewiązki”. Jest to specjalne miejsce, które umożliwia zawracanie między dwoma jezdniami.   

Podobne rozwiązania będą stosowane dla kierowców, którzy będą chcieli skręcić w lewo z ul. Żegrze w ul. Kurlandzką. Będą oni kierowani na rondo Żegrze i po jego objechaniu, będą mogli skręcić w prawo w ul. Kurlandzką. Natomiast, jeśli kierowca będzie chciał skręcić z ul. Żegrze w ul. Inflancką, będzie musiał skorzystać z „przewiązki”. Po zawróceniu będzie można skręcić w prawo w ul. Inflancką.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA