Ostatni bieg w ramach City Trail Poznań

Autor: MM
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę, 2 marca, odbędzie się ostatni bieg w ramach CITY TRAIL Poznań. Jest to cykl biegów przełajowych, które odbywają się nad poznańską Rusałką.

Podsumowanie całej edycji w sezonie 2018/19 z rozdaniem nagród i pamiątkowych medali zaplanowane jest na 19 marca. Pierwszy bieg odbył się we wrześniu ubiegłego roku na 5-kilometrowej pętli z metą przy płazy miejskiej nad Rusałką. Wiadomo już, że w klasyfikacji generalnej cyklu zwyciężą Łukasz Nowak oraz Malwina Misjan, którzy zapewnili sobie pierwsze miejsce w kwalifikacji generalnej w poprzednich biegach.

Podsumowanie cyklu następuje jednak na oddzielnej imprezie, a nie podczas ostatniego biegu. 19 marca w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego, każdy kto ukończył minimum cztery biegi otrzyma pamiątkowe medale.   

Start ostatniego biegu w ramach CITY TRAIL Poznań zaplanowano na godzinę 11:00. W ramach cyklu odbywają się zawody także w Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA