"Musimy zacząć wygrywać regularnie" Volodymyr Kostevych o najbliższych meczach Lecha Poznań

Autor: MM, vid. Mateusz Menkina, Rafał Bajer, Mikołaj Rój
REKLAMA

Nastroje w Lechu Poznań po derbowej wygranej z Legią Warszawa znacznie się poprawiły. Optymizm panuje wśród kibiców „Kolejorza”, jednak zawodnicy, podobnie jak sztab szkoleniowy, skupiają się tylko na najbliższych meczach.

W niedzielę przy Bułgarskiej Lech Poznań podejmie Arkę Gdynia. Drużyna wydaje się, że wskoczyła już na właściwe tory. sami piłkarze jednak są świadomi jak ważne jest spotkanie z Arką.

"Nie można w sezonie wygrywać tylko 2-3 meczów z Legią Warszawa. Musimy wygrywać każde spotkanie. Straciliśmy już w tym sezonie bardzo dużo punktów i musimy wyciągać trzy punkty z każdego meczu"
- mówił podczas spotkania z dziennikarzami Volodymyr Kostevych, obrońca Lecha Poznań


Porażka z Piastem Gliwice (0:4) znacznie pobudziła cały zespół. Podopieczni Adama Nawałki byli w stanie ograć najsilniejszą ekipę w Lotto Ekstraklasie, będąc w małym kryzysie.

"-W tej lidze ciężko mówić cokolwiek na temat trudności przeciwników. Wygraliśmy ostatnio z teoretycznie najlepszą drużyną, ale poprzednie mecze z słabszymi drużynami przegraliśmy. Liga jest bardzo wyrównana, dlatego do każdego meczu musimy podchodzić tak jak do spotkania z Legią Warszawa "
Volodymyr Kostevych, obrońca Lecha Poznań


Piłkarze Lecha zagrali z Legią znacznie lepiej pod względem taktycznym i to było kluczem do zwycięstwa. Spotkanie z Arką przed własną publicznością będzie idealną okazją do rewanżu. W rundzie jesiennej Lechici przegrali na wyjeździe 0:1.

"Nie patrzę na to w ten sposób, chcę po prostu wygrać kolejny mecz, a nie myśleć o rewanżu. Nasza pozycja w tabeli nie jest taka jaka powinna być, dlatego będziemy walczyć o trzy punkty"
Volodymyr Kostevych, obrońca Lecha Poznań

Początek meczu w ramach Lotto Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Arką Gdynia w niedzielę 3 marca o godzinie 18.00. 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA