Warta Poznań w elitarnym gronie razem z Paris Saint Germain, FC Barceloną, Chelsea FC i Manchesterem City

Autor: MM fot. Warta Poznań
REKLAMA

Warta Poznań znalazła się w elitarnym gronie topowych klubów z całej Europy. Zespół z Poznania, który na co dzień występuje w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi podpisał właśnie nowa umowę ze sponsorem technicznym do czerwca 2022 roku.

Chodzi oczywiście o amerykańską firmę Nike, która ubiera największe kluby piłkarskie i reprezentacje na całym świecie. Wśród zespołów grających w strojach tej firmy znajduje się m.in. PSG, FC Barcelona, Chelsea, Manchester City, ale również reprezentacja Polski, czy aktualni mistrzowie świata Francuzi.

Firma będzie zaopatrywać w sprzęt nie tylko pierwszy zespół Warty poznań, ale również drużyny młodzieżowe. Współpraca została podpisana także z profesjonalnym sklepem piłkarskim futbolsport.pl, który jest dystrybutorem produktów Nike.

"Jest nam bardzo miło, że pozyskaliśmy do współpracy Wartę Poznań, jeden z najstarszych klubów w Polsce i jeden z największych w Wielkopolsce. Przez 3,5 roku piłkarze „Zielonych” będą ubrani w stroje NIKE które będziemy dostarczać. Dla wszystkich zawodników, trenerów, rodziców zawodników z grup młodzieżowych Warty Poznań przygotowaliśmy specjalne oferty na sprzęt piłkarski Nike. Z myślą o kibicach mamy przygotowane koszulki meczowe Warty Poznań, które są już do nabycia w naszym sklepie. Oczywiście stale będziemy powiększali asortyment produktów Nike z herbem Warty oraz gadżetów poznańskiego klubu"
Rafał Komorowski, dyrektor ds. klientów strategicznych firmy futbolsport.pl


Z podpisanej umowy cieszą się także przedstawiciele warty Poznań.

"Została właśnie sformalizowana współpraca, która tak naprawdę trwa już od kilku miesięcy. W tym czasie zdążyliśmy się przekonać o tym, że dostarczany nam sprzęt firmy Nike jest najwyższej klasy. Natomiast nasi partnerzy z firmy futbolsport.pl świetnie znają się na rzeczy i bardzo dobrze orientują się też w potrzebach pierwszoligowego klubu piłkarskiego"
Tomasz Wichniarek, dyrektor zarządzający Warty Poznań
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA