Targi Edukacyjne i Poznańskie Targi Książki od jutra na MTP

Autor: RB
REKLAMA

Zbliżają się XXIII Targi Edukacyjne oraz Poznańskie Targi Książki. Odbędą się one w dniach 1 do 3 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Podczas Targów Edukacyjnych tematami przewodnimi będą metody przeciwdziałania stresowi, agresji i przemocy. Będzie to jednak przede wszystkim doskonała okazja dla szkół i uczelni, nie tylko z Polski, by zaprezentować się przed uczniami, którzy niedługo będą podejmowali decyzje o dalszych krokach w swojej edukacji. Na licealistów czekać będą przedstawiciele uczelni zagranicznych, między innymi z Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Luksemburga.

Osoby chcące kształcić się zawodowo mogą udać się do Alei Zawodowców, gdzie zaprezentują się szkoły o specjalizacji samochodowej, gastronomicznej czy elektrycznej. Nie zabraknie również doradców zawodowych. Oprócz targów odbędą się prelekcje, choćby na temat metod efektywnej nauki, a także konferencje dla nauczycieli i dyrektorów szkół.

Z kolei podczas „Pegazika” i Poznańskich Targów Książki Naukowej i Popularnonaukowej odwiedzający MTP będą mogli obejrzeć i zakupić wiele publikacji z różnych dziedzin. Będzie można spotkać również pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, wydawców, księgarzy czy bibliotekarzy. Dla dzieci do czwartego roku życia otwarta zostanie specjalna strefa, gdzie przewidziane są zabawy i spektakle.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA