Era Nowych Kobiet w Poznaniu

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto/vid. MIkołaj Rój
REKLAMA

Era Nowych Kobiet zagościła do Poznania. Przy ul. Młyńskiej kobiety rozmawiały m.in. o tym, w jaki sposób budować szczęście i poczucie własnej wartości, a także jak realizować swoje marzenia i pomagać w realizacji marzeń innych. Na spotkanie zaprosiła Joanna Przetakiewicz, która jest inicjatorką projektu.

Jak wynika z badań WHO, Polki są na ostatnim miejscu w Europie pod względem akceptacji samych siebie. Kobiety w Polsce nie doceniają siebie i o wiele rzadziej myślą o sobie i swoich fizycznych potrzebach niż mężczyźni. Zatracają się w poczuciu obowiązku bycia najlepszą matką, żoną, przyjaciółką, sąsiadką, skupiając całą swoją energię na zmaganiach z trudem codziennego życia.

Era Nowych Kobiet to ogólnopolski projekt zainicjowany przez Joannę Przetakiewicz. To klub ludzi wzajemnie wspierających się w realizacji marzeń, budowaniu szczęścia, poczucia własnej wartości i spełnienia oraz bezpieczeństwa.

Podczas wtorkowego spotkania, którego gospodynią była Liderka projektu Ery Nowych Kobiet w Poznaniu, Kinga Roszak-Szydłowska, inicjatorka ruchu Joanna Przetakiewicz opowiadała m.in. o wartościach i idei projektu.

Kobiety Nowej Ery to kobiety po 25 roku życia, ze średniej i wyższej klasy społecznej, które pragną zmian i nie boją się o tym mówić. Potrzebują tylko wsparcia oraz motywacji do działania.

Do tej pory spotkania w ramach projektu odbywały się w Warszawie, jednak z uwagi na rosnące zainteresowanie, projekt "ruszył w trasę" do różnych miast Polski.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA