„Birdman” w Kinie Pałacowym

Autor: RB
REKLAMA

W czwartek w Kinie Pałacowym odbędzie się seans filmu „Birdman”. Zostanie on poprzedzony prelekcją, która pozwoli lepiej zrozumieć motywy głównego bohatera.

„Birdman” to humorystyczny dramat z 2014 roku w reżyserii Alejandro Gonzáleza Iñárritu. Przedstawia on historię aktora Riggana Thompsona (Michael Keaton), który niegdyś zasłynął z roli superbohatera. Z czasem jednak stracił on swoją sławę, a jego życie prywatne stawało się coraz bardziej problematyczne. Thompson postanawia wystąpić w spektaklu, który ma przywrócić jego losy na właściwe tory. W międzyczasie musi on stawić czoła swojemu ego, zaniedbanym relacjom z rodziną, chimeryczną kochanką oraz samym sobą.

Widzów w atmosferę filmu wprowadzi Julia Gierczyk, która przeprowadzi prelekcję. Jest ona magistrem poznańskiego filmoznawstwa i uczestniczyła w wielu międzynarodowych projektach.

Film będzie można obejrzeć z oryginalną ścieżką dźwiękową i z polskimi napisami. Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 20:30 w Centrum Kultury ZAMEK. Bilety wstępu kosztują 12 złotych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA