Napad na jubilera, sprawca poszukiwany

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl Dominika Pupkowska-Bral foto. archiwum
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Buku prowadzą postępowanie w sprawie napadu na miejscowy sklep z biżuterią. Do zdarzenia doszło 21 lutego br. popołudniu na Placu Przemysława. Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, bądź rozpoznają młotek brukarski ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją. Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę finansową dla osoby, która przyczyni się do ustalenia sprawcy.

21 lutego br. po godz. 16 w Buku na Placu Przemysława doszło do napadu na sklep z biżuterią. Do punktu jubilerskiego wszedł mężczyzna w czarnej bluzie z kapturem na głowie i młotkiem brukarskim w ręce. Napastnik rozbił narzędziem szklaną ladę sklepową, zabrał biżuterię i następnie uciekł. Wystraszony przez pracowników zostawił młotek na miejscu zdarzenia.

Policjanci z Komisariatu Policji w Buku prowadzą postępowanie w tej sprawie. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia bądź potencjalnego sprawcy, lub rozpoznają narzędzie ze zdjęć, prosimy o kontakt z policjantami. Można się zgłaszać osobiście lub dzwonić pod numerem telefonu 516 904 548 czynny w godz. 9.00-20.00. Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę finansową dla osoby, która przyczyni się do ustalenia sprawcy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA