„Wkręć się z nami w pomaganie” policjanci wraz z ośrodkiem pomocy zachęcali do zbierania nakrętek. Efekt przerósł oczekiwania

Autor: RB fot. KPP Środa Wielkopolska
REKLAMA

Policjanci ze Środy Wielkopolskiej wraz z miejscowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizowali akcję charytatywno-ekologiczną. Zachęcali do zbierania nakrętek, których sprzedaż miała sfinansować leczenie trójki przedszkolaków. Akcja zakończyła się bardzo dużym sukcesem.

Asp. Mariusz Idziorek i sierż. Anna Misterska zaangażowali się w akcję „Wkręć się z nami w pomaganie”, która miała na celu zebranie pieniędzy na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych dla trójki chorych dzieci z przedszkola. Dzielnicowi postawili sobie wyzwanie zebrania jak największej liczby nakrętek - te miały zostać później sprzedane, co w konsekwencji miało pomóc i dzieciom i środowisku.

Współpraca z miejscowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej przyniosła znakomite efekty - ludzie bardzo chętnie angażowali się w akcję i pomagali jak tylko mogli. Ostatecznie udało się zebrać 1,5 tony nakrętek, co znacząco przerosło początkowe oczekiwania.

Wielkie zbieranie zostało uroczyście podsumowane 18 lutego w szkole podstawowej, przy której mieści się przedszkole. Właśnie do niego uczęszczają Amelia, Hanna i Tymon. Cała trójka, oprócz funduszy na turnus rehabilitacyjny, otrzymała od policjantów maskotki Pyrka. Wszystkie przedszkolaki dostały również elementy odblaskowe.

Na tym akcja jednak się nie kończy. Dzielnicowi już teraz deklarują, że z kolejną zbiórką zamierzają ruszyć od 1 marca.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA