Zamieszkaj na Osiedlu Rozalin

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl Marcin Trydeński foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Osiedle Rozalin to miejsce, gdzie spokój, cisza i bliskość natury spotyka się z innowacyjnymi rozwiązaniami i udogodnieniami prosto ze świata nowoczesnej architektury. Osiedle otacza naturalny krajobraz i liczne zielone tereny – płuca Wielkopolski. Jednocześnie dzięki rozbudowanej sieci dróg dojazd do centrum Poznania zajmuje jedynie 20 minut. Rozalin to rozwiązanie dla tych, którzy szukają bliskości natury, spokojnej rodzinnej atmosfery, ale nie chcą stracić kontaktu z miejską tkanką.

Codzienność bez smogu, własny ogródek i natura na wyciągnięcie ręki to pierwsze skojarzenia związane z wizją posiadania własnego domu. To marzenie staje się realne nawet dla osób zajętych, obawiających się ukrytych kosztów związanych z wykańczaniem domu na własną rękę lub poszukujących domu marzeń, uszytych na miarę, w pełni zindywidualizowanych. Doskonale zurbanizowane osiedle Rozalin z bogatą infrastrukturą i położone blisko lasu ma swojej ofercie propozycję dostosowaną do indywidualnych potrzeb „domu pod klucz”.

Wybierając tę ofertę, możemy liczyć na kompleksową realizację etapu wykończeniowego. Architekt wnętrz po rozmowie z przyszłymi mieszkańcami przygotuje projekt, który będzie podstawą dalszych prac. Klienci będą mogli liczyć na ofertę materiałów i rozwiązań, korzystając z doświadczenia zespołu specjalistów. Szczegółowa kalkulacja zaprezentowana klientom ułatwi podjęcie decyzji co do konkretnych rozwiązań. Przyszli mieszkańcy będą kontrolować wykończenie domu i wdrażanie ich indywidualnej koncepcji w pełnym komforcie.

Przyjazne Osiedle Rozalin ma w swoim standardzie bogatą infrastrukturę, dostęp do wielopasmowego internetu, telefonii i telewizji kablowej. Wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu, posiadają także ogrzewanie gazowe i kompletną instalację elektryczną. Każdy dom posiada dostęp do drogi i chodników, osiedlowe uliczki są dobrze oświetlone. W pobliżu znajduje się nowo wyremontowane przedszkole i szkoła podstawowa.

Dużą atrakcją jest zagospodarowana bezpieczna plaża nad jeziorem Lusowskim, znajdującym się jedynie 1000 metrów od osiedla. Szeroka oferta obejmuje domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, wolnostojące i mieszkania parterowe z ogródkiem. Na szczególną uwagę zasługują domy parterowe, dające poczucie dużej otwartej przestrzeni. W wyjątkowy sposób współgrają z otaczającą je przyrodą, jest to rozwiązanie idealne dla rodzin z dziećmi lub osób starszych. Dom na jednej kondygnacji to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które lubią nowoczesny klimat i stawiają na dostęp do naturalnego światła.

Nowością w ofercie Osiedla Rozalin są szeregowe domy pasywne, które niebawem staną się jego częścią. Są atrakcyjne wizualnie i jednocześnie spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortu. Domy pasywne są jednymi z najbardziej energooszczędnych i ekologicznych propozycji mieszkaniowych. Gwarantują minimalizację pobierania energii w trakcie eksploatacji. Są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących korzystać w pełni z potencjału nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych i grzewczych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA