"Czytaj, Mamo! - jak ciekawie czytać bajki", warsztaty z lektorem już jutro

Autor: AK
REKLAMA

Czytanie dzieciom jest bardzo ważne nie tylko dla nich, ale także dla ich rodziców. Wspólne spędzanie czasu przy książce to okazja m.in. do budowania dużej więzi między pociechami a opiekunami. Już jutro w Centrum Inicjatyw Rodzinnych odbędą się warsztaty z lektorem, podczas których będzie można dowiedzieć się co zrobić, by czytanie dzieciom było jeszcze przyjemniejsze i bardziej efektywne i efektowne.

Czytanie dzieciom jest bardzo ważne dla ich rozwoju. Podczas wspólnego spędzania czasu nad książką buduje się wyjątkowa więź między rodzicem a maluchem. Dodatkowo, dziecko oswaja się z głosem rodzica i czuje jego bliskość.

To nie tylko dobra rozrywka, ale także szansa na rozwijanie wyobraźni i intelektu.

Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu wraz z Fundacją Słowo i Kropka zapraszają na warsztaty z lektorem, które odbędą się już jutro, o godzinie 10:30.

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób ciekawie czytać dziecku. Skorzystają z krótkich ćwiczeń głosu, które przydadzą się zarówno podczas czytania jak i na co dzień. Poznają również zestaw ćwiczeń pozwalających na udoskonalenie dykcji.

Warsztaty prowadzone będą przez Pawła Wódczyńskiego, który jest lektorem i aktorem, a także wiceprezesem Fundacji Słowo i Kropka.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy pod adresem mailowym cir@pcs-poznan.pl. W treści należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz numer telefonu.

Zajęcia odbędą się w środę, 20 lutego, w godzinach 10:30-12:00 w Centrum inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA