"Walentynka z Poznania 2019" - wyniki

Autor: AK fot. MR
REKLAMA

Zakończyło się głosowanie w naszym konkursie „Walentynka z Poznania”, w którym do wygrania był pobyt w luksusowym Hotelu Lambert**** Medical SPA w Ustroniu Morskim oraz ekskluzywny samochód Infiniti Q30, który będzie do dyspozycji pary przez cały weekend.

Już po raz kolejny z okazji Walentynek postanowiliśmy wysłać parę zakochanych na wypoczynek. W tym roku uczestnicy walczyli o weekendowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym Hotelu Lambert**** Medical SPA w Ustroniu Morskim, gdzie zachody słońca można podziwiać nie tylko z plaży, ale także m.in. z hotelowej restauracji.

Na miejsce para dojedzie ekskluzywnym samochodem Infiniti Q30, który będzie do dyspozycji zakochanych także przez cały czas ich pobytu nad morzem.

Zadaniem uczestników naszej zabawy było odnalezienie specjalnego Walentynkowego Patrolu, czyli naszej okazjonalnej przyczepy i hostess, a następnie zrobienie sobie zdjęcia z ramką konkursową. Każda z osób, która wzięła udział w Walentynce z Poznania otrzymała voucher ze zniżką na pobyt w Hotelu Lambert**** Medical SPA w Ustroniu Morskim.

Do konkursu zgłosiło się prawie 90 osób. W poniedziałek, 11 lutego, na portalu codziennypoznan.pl rozpoczęło się głosowanie na zdjęcia. Już chwilę po północy zaczęły spływać pierwsze głosy, a liderzy zmieniali się kilkukrotnie.

W Walentynki, o godzinie 23:59 głosowanie dobiegło końca. Zwyciężczynią okazała się pani Weronika, która do Ustronia Morskiego wybierze się wraz z chłopakiem. Nagroda będzie z pewnością dużym relaksem dla zakochanych i okazją do spędzenia romantycznego weekendu poza miejscem zamieszkania.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszej zabawie, a pani Weronice gratulujemy wygranej.


Organizatorem konkursu jest portal codziennypoznan.pl. Partnerami strategicznymi zabawy są: Hotel Lambert**** MEDICAL SPA w Ustroniu Morskim, Infiniti Salon Samochodowy Komorniki , telewizja FOX , National Geographic, Agencja Marketingowa VOV oraz Telewizja Kablowa East & West.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA