Paweł Tomczyk nie zagra w meczu z Lechem Poznań

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Napastnik Paweł Tomczyk nie zagra w spotkaniu przeciwko swojej macierzystej drużyny. Zawodnik Lecha Poznań jest obecnie wypożyczony do Piasta Gliwice. Zawodnik jesienią miał problemy z regularną grą w pierwszym składzie. Nie był odpowiednim zmiennikiem dla Christiana Gytkjaera, który regularnie gra w wyjściowej jedenastce „Kolejorza”. Dodatkowo transfery Joao Amarala, a ostatnio Timura Zhamaletdinova pozbawiły go możliwości regularnych występów. Dlatego też 20-latek zdecydował się na wypożyczenie do Piasta Gliwice.

Tomczyk nie zadebiutował w barwach nowego klubu w pierwszym spotkaniu w 2019 roku przeciwko Cracovii. Nie będzie mieć także możliwości zagrania w najbliższym meczu z Lechem poznań. powodem jest zapis w kontrakcie. Kluby zawarły w umowie wypożyczenia zapis, który zabrania Tomczykowi występu w meczach z Lechem.
Po 21 kolejkach Lech zajmuję 5. pozycję w Lotto Ekstraklasie z dorobkiem 33 punktów na koncie. Podopieczni Adama Nawałki maja obecnie 12 punktów straty do prowadzącej w tabeli Lechii Gdańsk. Natomiast Piast Gliwice zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Mecz Piast Gliwice - Lech Poznań odbędzie się w piątek 15 lutego o godz. 20:30 na Stadionie Miejskim w Gliwicach.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA