GALA POLSKIEJ MODY W ILONN HOTEL

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl , Dominik Górny foto. MTP
REKLAMA

Polska moda ma się bardzo dobrze, a przynajmniej na wybiegach, na których podziwiamy kreacje wybrane przez Polską Akademię Mody – przekonamy się o tym już 24 lutego br., podczas Gali Polskiej Mody w Hotelu Ilonn w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest Polska Akademia Mody i Ilonn Hotel.

Tego wieczoru nagrodami i naszymi oklaskami będą wyróżnione wybrane projekty i kreacje, które mogą być uznane za wizytówkę świata polskiej mody. Poznamy laureatów m.in.: Srebrnej Pętelki – najbardziej prestiżowej statuetki dla projektantów stojących u drzwi modowej kariery oraz Złotej Pętelki –  największego i jednocześnie najbardziej pożądanego wyróżnienia modowe w Polsce. Nagroda może zostać przyznana za szczególne osiągnięcia dla projektantów, producentów, oraz wszystkim innym związanym ze światem mody – informuje Dominik Górny, rzecznik prasowy i wiceprezes Polskiej Akademii Mody. Będą też wręczone takie nagrody jak: Kreator Roku i Top Moda-znak dobrej jakości i modnego wzornictwa). Będziemy podziwiać kolekcje laureatów (Hanna Bieńkowska, Just Unique, Shark, M.Raczkowski, Angel, K. Froelke, Magdalena Arłukiewicz). 

Nie po raz pierwszy, w finale gali, zostanie wręczony Medal „Labor Omnia Vincit – Praca Wszystko Zwycięża” przyznany przez Kapitułę Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego. Znajdzie to szczególne uzasadnienie dla traktowania mody jako pracy organicznej społecznie użytecznej. 

Goście, na specjalne zaproszenie Polskiej Akademii Mody przyjadą z całej Polski, bo jak mówią – to właśnie osobistości z nią związane od blisko 30 lat tworzą i promują to, co w świecie polskiej mody najlepsze.

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA